УВАГА! КОНКУРС!

Дата: 
15.04.2017 - 20.04.2017

Україна Інкогніта оголошує конкурс фоторепортажів!

1. Конкурс фоторепортажу з мандрів по Україні проводиться на базі порталу Україна Інкогніта та за підтримки туристичних брендів і представників європейської спільноти.

2. До участі допускаються репортажі, які описують мандрівки Україною, у тому числі ті, що вже були оприлюднені на власних сторінках авторів.

3. Репортаж має включати не менш, ніж 5 фотографій, право власності яких належить автору.

4. Розмір фото не менше 800 та не більше 1000 пікселів по довгій стороні.

5. Репортаж може включати відеофрагменти чи повністю складатися із відеорепортажу, але обов’язково мати текстовий супровід.

6. Всі репортажі, які беруть участь у конкурсі, мають бути вперше опубліковані на порталі Україна Інкогніта у розділі «Блоги», наступні публікації - на розсуд автора.

7. Переможців визначає поважне журі у складі редакторів порталу Україна Інкогніта та представників спонсорів призового фонду.

8. Приз глядацьких симпатій визначає читацька громада за кількість лайків та перепостів.

9. Заборонено накручувати кількість вподобайок ботами, але можна запрошувати друзів лайкнути ваш допис.

10. Конкурс триватиме до 15 квітня включно, оголошення переможців та вручення призів відбудеться 20 квітня на урочистій події, про місце та час буде додатково повідомлено.
11. На конкурс приймається будь-яка кількість репортажів від одного автора.
12. Призовий фонд складається із безкоштовних турів від Україна Інкогніта (4-денний – 1 місце, 2-дениий – 2 місце, 1-денний - 3 місце; 1-денний тур також чекає на переможця глядацьких симпатій), цінних призів від наших партнерів – торгових марок туристичних товарів 5000 Miles, GIN – Travel`n`Dream, Тренд ZENKIS та інших, хто зголоситься на спонсорську участь під час конкурсу. Активних учасників також буде винагороджено брендованими!

13. Хай переможе найдостойніший!

Guest's picture

Всем хорошего дня)А где

Всем хорошего дня)А где размещать фоторепортажи?

malenkov's picture

Дивіться пункт 6 - Всі

Дивіться пункт 6 - Всі репортажі, які беруть участь у конкурсі, мають бути вперше опубліковані на порталі Україна Інкогніта у розділі «Блоги», наступні публікації - на розсуд автора.
Але Вам потрібно створити свій блог (або зареєструватись). Праворуч є кнопка "Стань нашим автором"

Kuzemko_M's picture

Здравствуйте Уточните

Здравствуйте
Уточните пожалуйста еще раз по размеру фото - я так понял ширина - 1000 пикселей (больше нельзя), высота - 800 пикселей (меньше нельзя)? То есть в идеале 1000*800?