Батьківська хата 3, ресторан, Ульяновка

Батьківська хата 3, ресторан, Ульяновка
Адреса: 
252 км. траси Київ-Одеса
Телефон: 
(067) 467-14-43

Ресторан сети "Батьківська хата" Михаила Поплавского. Информация с официального сайта:

"Еко-ресторан «Батьківська хата», що на 252-му кілометрі траси Київ-Одеса – перший ресторан Михайла Поплавського, який став початком створення цілої мережі найкращих ресторанів традиційної національної кухні.

 

У «Батьківській хаті» на вас чекає славетна щиросердна українська гостинність та родинний затишок. Цей ресторан кожному відвідувачу дарує любов отчого дому, рідної землі та малої Батьківщини, викликає бажання творити добро та оберігати вічні родинні цінності.

До цього закладу заходиш, як додому. Дерев’яні столи, лави з м’якими подушечками, на стінах – українські вишиті рушники. Коли відчуваєш запах сіна, свіжоскошеної трави, м’яти, якими устелена підлога, на душі стає тепло і радісно.

 

В інтер’єрі все продумано до дрібниць: старовинні розписи на стінах, між столами стародавні музичні інструменти (цимбали, кобза, торбан), колесо, прядка та інші предмети українського побуту, на полицях – горщики та скляні бутлі, під стелею – дерев’яні балки з пучечками трави, на дверях – зображення легендарного козака Мамая. І на кожному столі різнобарв’я живих польових квітів. Стіни увінчані сімейними фотографіями родини Поплавських. І здається, ти не в ресторані, а гостюєш вдома у Михайла Поплавського.

 

Прадавні елементи побуту українського народу дозволяють відчути особливий колорит і неповторну атмосферу української культури. Неподалік ресторану частенько чуються популярні народні пісні. Це співають наші гості, бо пам’ятають: Україна завжди славилася своїми солов’їними піснями і надзвичайно смачними стравами."

Послуги: 
Банкетный зал
Баня, сауна
Винная карта
Гостиница
Для перегляду карти треба активувати Javascript (чи просто трохи зачекайте)
Зображення користувача Гость.

Был там с друзьями, очень

Был там с друзьями, очень понравились домашние колбаски и вареники с картошкой, официанты быстрые, так что в принципе доволен