Головна > Блог > Місто Перемишль, Польща – Подорож вихідного дня

Місто Перемишль, Польща – Подорож вихідного дня

За статистикою одна з найбільш відвідуваних країн українцями залишається Польща. З нею налагоджено прекрасне сполучення. Дістатися можна літаком, автобусом, поїздом, а з недавнього часу швидкісною електричкою Інтерсіті. Так недовго думаючи ми в черговий раз відвідали Польщу. Ця країна нам цікава. У ній є, що подивитися, і ціни норм. Першим пунктом призначення стало місто Перемишль, куди можна відправитися в подорож вихідного дня або зупинитися на ніч, тримаючи шлях далі.

Пам’ятки Міста Перемишль, розташовані неподалік один від одного, тому якщо, опинитися в ньому навіть на пару годин, можна багато чого побачити. Тим більше йти далеко не потрібно. Поруч з ж/д станцією, на вулиці Ягілонскій (ul. Jagiellońska 2) знаходиться Костел Святого Антонія Падуанського. Завдяки своєму яскравому вигляду в червоно-білих тонах храм не можна не помітити. Я була в захваті від його оздоблення.

Не дивлячись, на те, що Перемишль невелике місто в ньому багато старовинних храмів. Кожен з них заслуговує на увагу. Так поруч з площею розташований чудовий Костел Марії Магдалени, Непорочної Діви Марії і францисканський монастир. Його прикрашають три дивовижні скульптури – Непорочного зачаття Богородиці, блаженного Яна Дунса Шкота і Святого Ідзя. Храм вінчає напис на латині “Domine De Tuis Donis Oferimus Tibi”, що в перекладі на українську означає: “Тобі, Господи, приносимо дари, які Ти нам дарував”. У всій красі храм розглянути не вдалося, оскільки, як раз в цей час будівлю реставрували, але навіть, то що ми побачили нас дуже вразило… читати далі https://travel-diary.com.ua/strany/polsa/Gorod-Peremyshl-Polsha-Puteshestvie-vyhodnogo-dnya/