Крим

ajax spinner

Долина р. Джурла

Це розповідь про подорож від мису Сотера (точніше, від "Кам'яних грибів") до водоспаду Джурла уздовж однойменної річки. До речі, сама річка має одразу три назви Джурла, Алака і Сотера. Верхня частина — Джурла, середня — Алака, нижня — Сотера. Така різноманітнісь пов'язана з тим, що кримські татари не сприймали річки як єдине ціле і давали назви не річці, а місцевості в якій вона тече. Воно й не дивно: річка настільки пошматована водоспадами, що інколи важко дістатися з однієї гірської полонини на іншу. Втім, усе по порядку.

Собор Александра Невского в Ялте

Возведение собора связано с трагической гибелью императора Александра II-Освободителя. При императоре Александре III-Миротворце по всей России строились соборы в честь Св.

О каякинге без бревен и без воды

Каждый год 31 декабря мы с друзьями идем в баню на 8 марта мы с мразями едем в Крым в поисках воды, даже если все исходные данные противоречат здравому смыслу заключению: вода будет. Такова традиция!

Это 8 марта стало исключением и не в том, что нарисовались здравый смысл и вода, а в том что, как снег на голову, выпал снег на голову. Я даже не сразу поверила.