Крим

ajax spinner
Росіяни викрали з фондів Херсонесу сотні артефактів. Про що йдеться? (Фото)

Росіяни викрали з фондів Херсонесу сотні артефактів. Про що йдеться? (Фото)

Ікона із зображенням святого воїна. Фрагментована, втрачена нижня частина. Стеатит. XI-XII ст. Візантія. Ще у травні російські окупанти вивезли з Криму до державного музею «Новгородський музей-заповідник» сотні артефактів візантійської доби. Раритети викрадені з фондів об’єкту культурної спадщини ЮНЕСКО «Херсонеса Таврійського». Офіційно – на виставку «Золото Візантії», але експерти та влада в Україні вважають це лише […]

Долина р. Джурла

Це розповідь про подорож від мису Сотера (точніше, від "Кам'яних грибів") до водоспаду Джурла уздовж однойменної річки. До речі, сама річка має одразу три назви Джурла, Алака і Сотера. Верхня частина — Джурла, середня — Алака, нижня — Сотера. Така різноманітнісь пов'язана з тим, що кримські татари не сприймали річки як єдине ціле і давали назви не річці, а місцевості в якій вона тече. Воно й не дивно: річка настільки пошматована водоспадами, що інколи важко дістатися з однієї гірської полонини на іншу. Втім, усе по порядку.

Собор Александра Невского в Ялте

Возведение собора связано с трагической гибелью императора Александра II-Освободителя. При императоре Александре III-Миротворце по всей России строились соборы в честь Св.

О каякинге без бревен и без воды

Каждый год 31 декабря мы с друзьями идем в баню на 8 марта мы с мразями едем в Крым в поисках воды, даже если все исходные данные противоречат здравому смыслу заключению: вода будет. Такова традиция!

Это 8 марта стало исключением и не в том, что нарисовались здравый смысл и вода, а в том что, как снег на голову, выпал снег на голову. Я даже не сразу поверила.