Головна > Блог > Відпочинок Карпатах (частина 1)

Відпочинок Карпатах (частина 1)

Дуже давно я мріяв про подорож в Карпати. Нарешті цієї зими моя мрія збулась. Я вирішив віддихнути від міського клопоту і поринути в тишуну і спокій .

З дитинства  мрія про лижі не покидала мене, я хотів уміти на них кататись. Цього року я вирушив до Карпат на покорення схилів.  Так як зі Львова дорога на така і далека я доїхав до Яремче з один день. Спішити мені було нікуди, та і дорога не позволяла цього робити.  Я довго вибирав готелі по їхньому вигляду проїхав десь біля 5-6 штук я хотів щоб він був подалі від шуму і гамору ! Проїхавши в самий кінець я не розчарувався. В кінці смт. Яремче стоїть  новий готельний комплекс «ҐЕРДАН» . За звичай я не довіряю своїй інтуіції  і перевіряю місця відпочинку наперед через інтернет, але такого закладу я там набачив тому і зацікавився – щось новеньке. Уже поприїзді додому я знайшов їхню інтернет сторінку, виявилось що вона тільки 1-2 тижні як існує, бажаючі можуть глянути на готель ось тут gerdan.com.ua.  Зайшовши в центральний хол я був приємно здивований,  як дизайнери змогли поєднати європейський класичний стиль з гуцульським етнічним. Номери хороші , чисті , прибрані .  Окремо скажу про ресторан. Кухня просто дивовижна, гуцульські страви на вибір для усіх і кожного. Здивували страви з океанічної риби і морепродуктів.  Ціни на житло помірні.

Переночувавши я відправився далі. До гірськолижного комплексу “Буковель” залишилось близько 30 км. http://www.bukovel.com/  Прибувши на місце я відразу взявся до справи. Проблем із спорядженням і інструктором тут немає абсолютно. Всі  працівники ставились до мене привітно, особливою витримкою відзначу мого інструктора по гірських лижах , йому то я крові попив!  Проте це я так собі думаю, у нього і до мене таких фруктів кожен день доля дарує, я так думаю.  Один день катання мені обійшовся десь приблизно в 400 грн. – чесно кажучи я думав буде дорожче всі казали шо ціни там космічні .  Так як я поїхав у гори сам то і залишатись  на декілька днів одному було якось всетаки сумно. Вирішив зателефонувати друзям. Як не дивно вони погодились , хоче їх і волом з офіса не витягнеш, а тут раз і зібрались,  сказали що будуть завтра в Карпатах.  Ночували в новому готелі не хотілось , тому що номер мені мій дуже  сподобався і я попросив дівчину на рецепції мені його забронювати на цю ніч . Вернувшись в «ҐЕРДАН» і смачно повечерявши я вирішив зразу ж піти спати, бо ноги чесно кажуча гуділи страшенно . Заснув я відразу як у себе вдома.

На ранок мої друзі прибули в Яремче і ми відразу ж вирушили в “Буковель” Все ж таки з друзями веселіше і відчуваєш себе всюди як в своїй тарілці ! Як ми розважились я розкажу у наступній частині .