Про нас

Сайт «Україна Інкогніта» – неприбутковий проект ентузіастів краєзнавства. Нині він один з найбільш наповнених інформацією краєзнавчих сайтів України. Щоденно кілька тисяч користувачів читають інформацію про Україну на нашому сайті; туристи, краєзнавці, автомандрівники розробляють маршрути, послуговуючись нашою інформацією. Загалом сайт вже містить понад 100 тисяч сторінок.

Сторінка “Україна Інкогніта” у Фейсбуку має майже 42 тисячі підписників, і за цим показником є однією із провідних у країні серед туристично-краєзнавчих сторінок.

Наша мета:

1. Створення найбільшого краєзнавчого порталу України, де була б інформація (візуальна та семантична) про усі пам’ятки природи та архітектури, про усі населені пункти, які мають туристично-краєзнавчу цінність для країни.

2. Перетворення сайту на потужний інформаційний ресурс, який міститиме всесторонню інформацію про об’єкти туризму, потенційні об’єкти туризму, об’єкти туристичної інфраструктури. Крім того на сайті буде інформація не просто про пам’ятки, а й про власників і користувачів, на балансі яких ці пам’ятки утримуються.

3. Проведення постійних краєзнавчих експедицій у маловідомі регіони України.

4. Створення каналу на Youtube.

5. Друк путівників та карт Україною.

6. Створення якісного україномовного контенту про зарубіжні мандрівки, зокрема, етнічними українськими землями.

Окремим пунктом ми плануємо створити:

ПЕРЕЛІК цінних історико-культурних об’єктів, які потребують негайної допомоги і часто взагалі відсутні у офіційних реєстрах пам’яток архітектури, історії тощо.

Особливу увагу плануємо приділити українському модерну, українському бароко та українському народному стилю дерев’яної архітектури.

В нинішньому форматі сайт працює з 2009 року. Весь час він наповнювався інформацією за рахунок його власників-засновників та їхніх друзів. І ця інформація є авторською, а не просто «зібраною» на просторах Інтернету. Про деякі «непопсові» об’єкти ви можете прочитати лише на наших сторінках, і таких об’єктів не один десяток. Привертання уваги до цілих категорій цікавих для туристів та краєзнавців об’єктів розпочалося не в останню чергу саме завдяки авторам сайту “Україна Інкогніта”.

Вже зараз сайт “Україна Інкогніта” має найповіншу інформацію в Інтернеті про населені пункти цікаві для туристів у Київській, Черкаській, Чернігівській, Вінницькій, Кіровоградській, Житомирській областях. Крім того ми маємо інформацію та фотографії про 1500 населених пунктів України, яка на сайт не викладена. Без вашої допомоги нам це складно буде зробити.

Остання наша велика краєзнавча експедиція відбулася у Запорізьку область. Ми відвідали 42 населених пукти, в яких є пам’ятки природи та (або) архітектури. І це далеко не всі цікаві об’єкти, які є на Запорожжі. Закінчивши роботу по цьому регіону, ми зможемо докорінно змінити уявлення українців про цей край.

Усе це ми зможемо зробити із вашою допомогою. Від вашої підтримки залежить наша подальша робота.

ДОПОМОГТИ ПРОЕКТУ

Пишіть нам на ukrainaincognita.com@gmail.com

або на Фейсбук-сторінку 

Засновники проекту

Роман Маленков – головний редактор

malenkov78@gmail.com / моб: 050 936 4428, 096 059 47 73

Олег Година – редактор

oggdd@ukr.net / моб: 095 463 0870, 096 923 2728

Сергій Щербій – автор, редактор.

Олександр Бєляєв – адміністратор сайту

Особливу подяку хочемо висловити нашим авторам: фанатичному мандрівнику та дописувачу Андрієві Бондаренку та чудовому архітекторові, досліднику та патріоту національних пам’яток Івану Бикову.