Головна > Блог > Аквапарк у Броварах

Аквапарк у Броварах

Добре все-таки серед зими поринути у літо. І не десь у Єгипті, а за якихось два десятки кілометрів від Києва – у Броварах. Я так поринав тричі за минулу зиму, і ще не відмовився б.

Якщо чесно, то я не був у інших українських аквапарках закритого типу, але чомусь броварський аквапарк мені здається найкращим. Ну от небагато я помітив там речей, які традиційно до наших реалій хотілося б розкритикувати. Є звичайно, але все по дрібницям. І не подумайте, що це реклама, з такою пропозицією до мене, на жаль, ніхто не звертався)

Броварський аквапарк є складовою частиною торгово-розважального комплексу “Термінал”, який, подейкують, належить братам Кличкам. Розташований він за адресою: вулиця Київська, 316 – це ближче до виїзду із Броварів на Чернігів.

Аквапарк “Термінал” – це величезний комплекс різноманітних розваг пов’язаних із водою. Тут є басейни, гірки, атракціони… А ще тут є ресторан та водяне кафе. Уявіть себе у басейні із келихом пива та піцою (ну чи що ви там більше любите). Ідилія…

Відразу після входу потрібно спуститись у гардероб й здати верхній одяг (звичайно, якщо надворі зима). Потім піднімаєтесь на другий поверх у каси, оплачуєте вхідний квиток (якщо ви не іменинник, бо іменинникам безкоштовно), вам начіплюють на руку спеціальний браслет із вбудованим чіпом. То  ваш пропуск і кредитна карточка. Кредиту на браслеті 500 грн. Перевдягаєтесь і бігом купатися. А потім лізете на найвищу гірку, щоб відразу відчути себе птахом (чи рибою). Спускаєтесь. Ну а потім вас уже ніхто не зупинить. Хоча варто все таки бути обережнішим, щоб не виснажитись до краю (таке теж можливо). Отже вдалого відпочинку на водах. Пірніть у жарке літо серед сніжної зими.

Детальну інформацію про ціни можете дізнатись на сайті аквапарку.