Головна > Блог > Національний науково-природничий музей НАН України

Національний науково-природничий музей НАН України

Цей Музей є одним із найбільших природничих музеїв світу. Його площа понад 8 тис. кв.м, а колекція налічує понад 70 тис. експонатів. Одна геологічна колекція налічує понад 50 тисяч зразків гірських порід, мінералів, викопної флори і фауни. Взагалі то це не один музей – це комплекс із п’яти музеїв: Геологічного, Палеонтологічного, Зоологічного, Ботанічного та Археологічного. Кожен музей займає окремий поверх. Усі вони розміщені у 24-х залах. Щороку комплекс відвідує понад 500 тис. екскурсантів.

Будівлю, яку нині займає Музей будували за проектом архітектора Павла Альшина у 1910-ті роки. Але так і не добудували. Тут планувалося розмістити Ольгинську жіночу гімназію, але більшовицький режим порушив ці плани.

У 1927 році у будівлі розмістили Геологічний музей. У 1966 році було створено Центральний природничий музей, а із 1996 року він має статус національного.

Музей захоплює не лише своїми розмірами, але й експонатами, щоб передивитись які потрібно витратити далеко не одну годину. Розташований музей за адресою: м. Київ, вул. Хмельницького,15. Працює із середи по неділю, щоправда, лише до 17 години (тому приходити потрібно пораніше). Вихідні у понеділок та вівторок.

Телефон (044) 235 62 66 (екскурсійне бюро)

Фотоподорож по Музею можете провести у нашій фотогалереї.