Головна > Блог > Млин у Синяві. Вчора й сьогодні. Яка ваша думка?

Млин у Синяві. Вчора й сьогодні. Яка ваша думка?

Цей млин вважається найстарішим на Київщині – його найдавнішу частину збудували ще у 1810 році. Величезна будівля млина завжди трохи вражала, але чи вразить вона тепер, коли із волі якогось олігарха вона перестала нагадувати млин, і як на мене, нагадує якийсь бізнес-центр. Невже ж із такої розкішної автентики не можна було зробити замок, як у Радомишлі? Я не кажу що майбутній готель страхітливий, але на любителя – мені він більш схожий на декоративні будиночки Київської Воздвиженки.

Так було (фото 2007 року)

А так стало (фото 2014 року)

Млин виглядав як замок, а перетворився на модернову будівлю початку ХХ століття. Але це вже – на колір і смак, товариш не всяк. Як думаєте ви? Краще було раніше чи нині?

На чиї кошти відбувається будівництво – довідатись не вдалося. Місцеві мешканці сказали, що це місцевий депутат, прізвище якого забули) за якого голосувало все Рокитне, за обіцянку пробурити свердловини. “Але свердловину не пробурив, а собі он бачте що настроїв”. Який депутат із Синяви – я не знаю. Чув лише про теперішнього міністра юстиції, який нібито оскандалився із будівництвом кар’єру у сусідньому Бушеві.