Головна > Блог > Золотий фазан. Чи то б/в, чи то розкішний звіринець із готелем та кафе

Золотий фазан. Чи то б/в, чи то розкішний звіринець із готелем та кафе

Ще навесні наш сайт почав збирати інформацію про об’єкти придорожньої туристичниї інфраструктури по найбільших трасах України. Почали ми із оспіваної траси Е-95, хоча якби Кінчев потрапив на неї після цьогорічної зими, мабуть вибрав би інший об’єкт для оспівування.

Отже намічалася марудна подорож від Києва до Одеси (марудна, тому що до моря їхати ми не планували, але прогнозували тривалі й нудні розмови у закладах інфраструктури: готелях, кафе і т.д.). Але подорож вийшла цікавою. Побачили і зрозуміли багато нового, зокрема про значення Поплавського на шляху до Одеси (і не матроса-партизана Желєзняка), про мальовничість цієї найпотужнішої транспортної артерії, про те, що якісну дорогу вміли робити ще до появи альткомів (а вона дійсно якісна від Умані до Одеси), про те що на якісних трасах поліцаї стоять не в населених пунктах, а між ними (де швидкість, на гарному полотні може зашкалювати), ну і багато чого іншого.

Мандрівка по закладах придорожньої інфраструктури перетворилась для нас у цікаву екскурсію, об’єкти якої часто приваблюють витонченою майстерністю дизайнерів, архітектурним різноманіттям смачною кухнею. І першим серед таких об’єктів став для нас оазис живої природи, справжній зоопарк, де тварини перебувають у прекрасному стані, а не виглядають з-за грат тісних кліток. Крім того, тут є два готельних будинки та прекрасне кафе, з окремими дерев’яними альтанками та будиночками. А ще мальовничі балки та ставки. Красота. І називається це просто базою відпочинку. Ми звикли до трошки інших баз відпочинку, тому були вражені.

Отже “Золотий фазан”. Щоб потрапити сюди, ви повертаєте із траси Е-95 ліворуч (якщо ви прямуєте із Києва, якщо із Одеси – відповідно, праворуч), на Ставище, а потім, кілометрів через пару, знову ліворуч – на село Вишківське. Перед селом звертаєте праворуч, на грунтову дорогу. І ви бачите, те чого побачити не очікували – величезні вольєри, ставки та дерев’яні альтанки…

Лами, верблюди, олені, дикі кабани, мавпи – кого тут тільки немає. А який пташник. Перераховувати – не вистачить пальців і десятка людей. Тому, як будете котини на Одесу, чи звідти, чи взагалі по Е-95 повз Ставища – завітайте у золотий фазан – не пожалкуєте.

База працює у теплий період. Вівторок – санітарний день. Вартість квитка до зоопарку 10-20 грн. Середня вартість обіду 50-60 грн.

Ось про базу на нашому новому сервісі.