Росія – найбільший злодій світу. Від назви, до борщу. Країна, яка вкрала все. 

Немає у світі більшого злодія, ніж росія. Навіть у конкурсі на головного злодія світу, росія буде брати участь поза конкурсом – такої вагової категорії більше немає у світі, щоб тягатись із московією.

Росія вкрала землю. Елементарна логіка підказує, що такі гігантські розміри росії – результат багатовікових завоювань. Починаючи від територій, на яких лежить москва, і до самих крайніх східних рубежів – всі землі росії були відібрані (вкрадені) у інших народів.

Території, які були окуповані (завойовані) росією в різні періоди, і на які вона може розпастись. Джерело зображення Вікіпедія.

Росія вкрала назву. Московити почали називатись рускімі від 1721 року, коли Петро І «винайшов» назву – росія. Нинішні українці ще у 17-18 ст. Називали себе русинами, а брудний і злобний народець на північному сході був москвинами. Це підтверджують усі тогочасні карти, де більшість нинішньої європейської території називається Тартарія і шматок – Московія. А територія України на старовинних картах називалася – Русь.

Карта Московії Сигизмунда фон Герберштейна, 1549 р. Джерело зображення Вікіпедія.

Росія вкрала патріархію. У 1589 році, після року насильства над Константинопольським патріархом Ієремією, було отримано від нього підпис під документом, про надання москві патріархії. Далі була тривала історія хабарів і хитрощів, в результаті якої патріархія все ж з’явилася. У 1700 році московський патріархат було ліквідовано царем Петром І, а відновили його більшовики у жовтні 1917 року. Тоді він проіснував до 1925 року. Нинішній московський патріархат – повністю дітище сталіна, який створив його у 1943 році.

Патріарх Ієремія, який надав патріархію москві. Джерело зображення Вікіпедія

Росія вкрала герб. Двохголовий орел вперше, як герб, зустрічається у Хетському царстві, потім він був гербом Візантії та грецької православної церкви. Яке відношення до цього герба має росія – ніхто не знає.

Герб росії та герб Візантії. Джерело зображення Вікіпедія

Росія вкрала прапор. Прапор росія поцупила у Нідерландів. У 1668 році цар Олексій Михайлович спустив на воду перший військовий корабель. Будівничий, голландець Бутлер, запитав, який стяг підняти на щоглі. Цар здивувався. А який у вас? – звернувся він до Бутлера. – Червоно-біло-синій. Значить і у нас такий буде.

Росія вкрала гімн. Нинішній гімн росія вкрала у ссср – ну то таке. Гімн ссср, затверджений у 1943 році – це гімн партії більшовиків, музику до якого написав Борис Александров 1938 році. Так от в основу свого творіння він поклав композицію Йогана Пахельбеля «Канон в ре мажор», написану у 1694 році.

Далі про «символи росії» – самовар, матрьошка, пельмені, автомат Калашникова.

Росія вкрала самовар. Московити пишуть, що перший самовар був виготовлений у Тулі в 1778 році, але найдавніший самовар знайдений у Азербайджані має вік 3600 років, а у Єгипті є екземпляри віком по 2 тисячі років. У Туреччині самовари всюди, на кожному кроці, а історія самоварів Ірану сягає корінням Перської імперії.

Пам’ятник самовару у Азербайджані. Джерело фото Вікіпедія.

Росія вкрала матрьошки. Відомий купець Сава Мамонтов скуповував іграшки з усього світу. Із японського острова Хонсю до нього потрапив японський іграшковий мудрець-божок Фукурокудзю. Купець був вражений тим, що всередині іграшки була ще схожа іграшка, а в ній ще – всього п’ять. У 1891 році у майстерні брата купця, Анатолія Мамонтова, з’явився російський аналог японської іграшки – матрьошка.

Матрьошка

Японська іграшка Фукуркудзю

Росія вкрала пельмені. Страва, яку кожний рускій вважає своєю, ісконнай, насправді була поцуплена у комяків та удмуртів. Назва походить від їхніх слів пель – вухо та нянь – хлібець. Думаю тут все зрозуміло.

Удмурдська страва пельнянь

Росія вкрала автомат Калашникова (АК). Вважається, що найпоширенішу у світі автоматичну зброю, розробив 25-річний самоук, із 7 класами сільської освіти, Михайло Калашников. Сталося це у Іжевську у 1947 році, от тільки за дивним збігом від 1945 року у Іжевську працював інтернований Хуго Шмайсер, легендарний німецький зброяр і автомат «Калашникова» став майже копією штурмової рушниці Шмайсера Sturmgewehr 44.

Автомат Калашникова зразка 1947 року

Німецька гвинтівка Sturmgewehr 44. Джерело зображення Вікіпедія

Росія вкрала борщ. Будь який українець знає, що борщ – наша національна страва. Навіть у радянські часи у всіх кулінарних книгах, борщ називали стравою українською, яка має похідні у росії й білорусії.

Але вже у 90-х на росії почали писати рускій борщ, і яким же було наше здивування, коли тренер Фабіо Капелло, тренуючи російську збірну, виказував захоплення рускому борщу.

Про крадіжки росії можна писати цілу книгу: музика, автомобілі, літаки, кораблі, Буратіно, він же Піноккіо, волшебнік Ізумрудного города – він же чарівник країни Оз, російський сир – він же тильзитер.

Як вам ідея, щоб ініціювати включення росії до Книги рекордів Гіннеса? Найбільший злодій у світі.

Автор Роман Маленков.