Головна > Новини > На Одещині давній курган перетворили на звалище

На Одещині давній курган перетворили на звалище

Місцеві мешканці перетворили давній скіфський курган, що біля міста Арциз, на стихійне сміттєзвалище. Про сумний стан пам’ятки  повідомив на своїй сторінці у мережі ФБ голова Арцизької міської ради Сергій Парпуланський.

Фото: Sergey Parpulansky

«Те, що ви бачите на фото, не десь далеко – це біля історичної пам’ятки міста Скіфського кургану, – пише  пан Парпуланський . – Подібну картину можна спостерігати і в інших місцях. І накидали весь той непотріб не туристи, а самі мешканці».

Голова Арцизької міської ради також нашадав, що згідно Правил благоустрою територій населених пунктів Арцизької громади:

  • Забороняється вивезення та розміщення відходів, сміття, снігу, листя, льоду та інше в не призначені для цього місця.
  • Забороняється несанкціоноване скидання і розміщення відходів у підземних горизонтах, на території міста, на територіях природно-заповідного фонду, на землях природоохоронного, рекреаційного та історико-культурного призначення, в межах водоохоронних зон та зон санітарної охорони водних об’єктів, в інших місцях.
Фото: Sergey Parpulansky

Так, в черговий раз ми приберемо «нове» сміттєзвалище, але чистота нашої громади – це відповідальність кожного. Давайте любити громаду не на словах, а на ділі!, – нагадав Сергій Парпуланський.

Як учора повідомляла «Україна Інкогніта», – у Маріуполі окупанти знищили давній курган.