Головна > Блог > Шушківка. Чергова сільська маєтність олігархів

Шушківка. Чергова сільська маєтність олігархів

Про Порадівку ми вже писали. Зараз руки дійшли до ще одного села із так званого туристичного маршруту “Золота Підкова Черкащини”, ще одного де набудували (як кажуть місцеві мешканці) представники родини Супрун. В цьому селі мешкає близько сотні жителів. Воно підпорядковується Чаплинській сільській раді.

Є от Ковалівка Засух, Буки Суслових – села із розкішними маєтками олігархів, але маєтки ті відкриті для відвідувачів, вони ніби хизуються своїми статками, але ж не ховаються за високими мурами, чи за лісом. Раніше я думав що так само і у Шушківці. Але виявилося що не зовсім так.

Маєток Людмили Супрун у Шушківці розкинувся на схилах мальовничого ставка. Це система декоративних млинів-вітряків, альтанок, містків, ліхтарів та гирлянд. У центрі всього стоїть хазяйський будинок. З одного боку від сторонніх очей маєток відгороджений сільськими хатами, а з іншого – лісом.

На ставках пасуться декоративні пташки: качки, гуси… А навколо на “Славуті” патрулює охорона. Нас вона нагнала досить грубо, особливо побачивши фотоапарат. “Тут усе часне, чого тут лазите” – сказав підстаркуватий охоронець. “Добре, не будемо” – розвернулись та поїхали. І більше я у Шушківку не хочу.

БІЛЬШЕ ФОТО У  ГАЛЕРЕЇ