Головна > Новини > Полум’я пожежі вчергове висвітило проросійську суть т.з. «УПЦ» (РПЦвУ)

Полум’я пожежі вчергове висвітило проросійську суть т.з. «УПЦ» (РПЦвУ)

Як повідомляє офіційний сайт ДСНС 20 липня о 22:50 до оперативно-диспетчерської служби Білоцерківського району надійшло повідомлення про пожежу за адресою: с. Кислівка, вул. Садова, Таращанської територіальної громади.

По прибуттю рятувальників встановлено, що горить крівля жіночого монастиря на честь Святих Царствених мучеників Білоцерківської єпархії Української Православної Церкви московського Патріархату на площі 500 кв.м.

На гасіння пожежі було задіяно 12 одиниць техніки та 46 чоловік особового складу.

Причина пожежі встановлюється. Орієнтовно – коротке замкнення електичної проводки в нежилому приміщені де саме велися ремонтні роботи.

У повідомлені ДСНС є певні неточності. Насправді йдеться про Свято-Воскресенський жіночий скит монастиря на честь Святих Царствених страстотерпців Білоцерковськох єпархії. Останній є чоловічим і знаходиться в с. Буда.

“ФБ” сторінку монастиря прикрашаї “ікона” царя Миколи Кривавого та його сім’ї

Хоча всі монастирські та скитські споруди, що в Кислівці, що в Буді (крім печер) не мають жодної культурної, історичної чи естетичної цінності – це все сучасна культова архітектура в російському кічевому  стилі, новина все ж привернула увагу команди «Україна інкогніта». Головним чином тим, що на дев’ятому році війни з Росією та на другому році повномасштабного вторгнення російських загарбників,  у нас й досі діють культові структури присвячені символу російського імперіалізму царю Миколі II («Кривавому»), якого РПЦ чомусь вважає «святим».

Нагадаємо поширення культу «святого» Миколи Кривавого співпало з відродженням на Росії неприхованої імперської ідеології. Власне «Святий» цар фактично став одним із головних символів новітнього російського імперіалізму.

Антиукраїнський та антиєвропейський шабаш проросійських чорносотенців в Києві часів Януковича. Бачимо улюблену тезу московських пропагандистів про “євросодом”.

В Україні ж «святий» Микола ІІ став знаменом для усіх антиукраїнських та проросійських сил.

Світлина з офіційної ФБ сторінки монастиря. Цим портретом прихожан привітали з днем народження російського царя. Йшов 8-й рік війни…

ІА «Новороссия» в 2018 р., зокрема, писало (мова оригіналу): «Память о Государе, о Царской семье – очень важная часть русской идентичности. Показательно, что ненависть к Царственным Страстотерпцам проявляют люди, чья русская идентичность замещена какой-либо другой, например, украинской, (…) Последние годы показали, что выходившие на крестные ходы в Царские дни, чаще всего, оказывались верными [России] до конца. Киевляне, харьковчане, одесситы, выходившие в своих городах с иконами Государя, первыми присоединились к ополчению Донбасса»… (виділення «УІ»).

Хтось із місцевих мешканців висловив своє ставлення до осередку шанувальників російського царя. Фото з ФБ сторінки монастиря.

В цьому ключі досить дивним виглядає висвічений пожежею факт функціонування в Україні релігійної структури, яка навіть у назві декларує відданість «русскаму міру» та імперській ідеології країни-агресора. Тим більше, що представники т.з. «УПЦ» постійно декларують, що вони є представниками українського народу і аж ніяк не посіпаками Москви.