Руzzкий мир. Нашестя. Ч.2. Ми не вірили, що вийдемо живими. Концтабір у селі Ягідне.

Суцільний жах у селі Ягідне. Один із найстрашніших епізодів цієї війни. Потребує поширення!

0:00 — Початок
0:20 — Огляд руйнувань у Ягідному
2:23 — Розповідь жінки із дитиною: «… вони казали це не надовго, ми вас спасаєм… Потом люди почали задихатися і помирати… Везли п’ятох хоронить, так людей із танка обстріляли…»
9:48 — Жінки розповідають: «… вигнали під дулом автомата. Всі б люди жили, якби не були там»
11:34 — Огляд села: «… тут у людей залишки ракет прямо по дворах і городах валяються»
12:05 — Ми прямуємо до школи у селі Ягідному, яка стала в’язницею і могилою
13:16 — Спускаємось у підвал. Оглядаємо приміщення. Люди сиділи в темноті 25-27 днів. Лежати не можна було — дуже тісно. Календар життя і смерті. «Ми думали, шо отсюда не вийдем… Тридцятого прийшли наші»
16:36 — висновок про геноцид.

25!!! днів у селі Ягідне (Чернігівщина) росіяни тримали майже 400!!! людей у тісному шкільному підвалі. Наймолодшому було 3 місяці, найстаршому 93 роки. Місця було наскільки мало, що можна було лише сидіти!!! Повітря майже не було, щоб конденсат, який утворювався від людського дихання, не крапав на голови, під стелю чіпляли обрізані пластикові пляшки. В перші дні були ліхтарики, але за кілька днів сіли батареї і люди залишились у повній темряві. Замість туалету відро. Інколи, раз на 12 годин, випускали надвір, на кілька хвилин…
У підвал, на возиках і тачках, привезли навіть лежачих хворих старих людей, більшість із яких померли.
Люди помирали від задухи, знесилення і хвороб. Хто намагався протестувати — розстрілювали… Загалом загинуло близько 10% населення Ягідного.
На одвірках було записано кількість людей у кожній кімнаті. На стінах малювали діти, доки могли. Вели календар. В одному приміщенні була стіна, на якій записували померлих. Ніхто не вірив, що виживе…
Дивно, але більшість людей, з якими ми спілкувалися, залишились при здоровому глузді, адекватно все розповідають. Кажуть, що якби не прийшли наші, росіяни нікого живим не випустили б.
Значна частина села зруйнована. Навколо, у лісі неймовірна кількість боєприпасів, мін та спаленої російської техніки. Усі будинки і погреби розграбовані. Багатьох собак вбили, частину з’їли тувинці, про що свідчать шкіри.
Від почутого і побаченого відійти важко — вже добу пронизує суцільний жах. Ми зробибимо відео, а ви, будь ласка, розповсюджуйте інформацію. Про такі злочини руского міра мають знати усі, як би це не було страшно.