Головна > Новини > Стало відомо коли терени Десятинної церкви очистять від «московського ларька»

Стало відомо коли терени Десятинної церкви очистять від «московського ларька»

Незаконний храм-МАФ  московської церкви нахабно і без жодних дозволів втулений на території Музею історії України можуть почати зносити 7 травня о 06:30 ранку.

Московський МАФ “гундяєвців” на початку і тепер

Про це стало відомо зі сторінки в  Instagram, що належить так званому « монастирю», передає Главком. “Десятинний монастир” 26 квітня отримав відомості щодо знесення та називає це «злочинною змовою Нацмузею історії України, держвиконавця та будівельної компанії ТОВ «Смайл Констракшн»».

Як раніше повідомляла «Україна Інкогніта», Скандальна епопея із «церквушкой»-самобудом, зухвало і самовільно поставленій московськими попами в історичній та археологічній охоронній зоні біля підвалин першого в Україні мурованого храму, почалася ще у далекому 2006-му році, коли підлеглі московського патріарха Кіріла (Гундяєва) нахабно захопила землю Національного музею історії.

Нагадаємо, що забудова цієї території суворо заборонена Законом. Спочатку гундяєвці Ореста Березовського тут втулили «тимчасову» ятку, яка незабаром перетворилася на намет, пізніше – дерев’яну капличку, а згодом – бетонну будівлю на понад 130 кв. метрів, яку українські послідовники  московського патріарха Гундяєва гучно назвали «монастирем».

Під час правління президента-українофоба Віктора Януковича, усупереч українському законодавству, дозвільні служби безпідставно та злочинно зареєстрували право власності на цей свавільний самобуд за московською церквою.

Від часу повалення режиму «регіоналів» українці через суд неодноразово намагалися скасувати ці незаконні договори та вимагали демонтажу незаконної забудови підмосковців.

Цікавий та яскравий факт, –  так званий «архімандрит Гедеон», насправді громадянин країни-агресора Харон Юрій Самуїлович, свого часу погрожував співробітникам Історичного музею, які виступали проти самовільної забудови, родовим прокляттям до сьомого коліна (дуже по-християнськи).

Після початку повномасштабного вторгнення росіян громадянин Харон неприховано перейшов на бік окупантів та утік на свою історічєскую родіну під крильце Гундяєва та Путіна.

Нагадаємо, що цю війну і всі злочини проти України та українців освятив та благословив московський патріарх Гундяєв, який є також патріархом і для так званої «УПЦ» (насправді  т.з. «УПЦ» то лише філія РПЦ в Україні).

Судова тяганини відносно знесення “церквушкі” підмосковців злочинця Гундяєва з «УПЦ» (РПЦвУ) тривала майже десятиріччя.