крим

ajax spinner

Долина р. Джурла

Це розповідь про подорож від мису Сотера (точніше, від "Кам'яних грибів") до водоспаду Джурла уздовж однойменної річки. До речі, сама річка має одразу три назви Джурла, Алака і Сотера. Верхня частина — Джурла, середня — Алака, нижня — Сотера. Така різноманітнісь пов'язана з тим, що кримські татари не сприймали річки як єдине ціле і давали назви не річці, а місцевості в якій вона тече. Воно й не дивно: річка настільки пошматована водоспадами, що інколи важко дістатися з однієї гірської полонини на іншу. Втім, усе по порядку.
Зворотний бік кримської медалі (експедиція 2007 р). Частина 2

Зворотний бік кримської медалі (експедиція 2007 р). Частина 2

До частини 1 Частина 2 На наступний ранок розбилися на робочі пари: Андрій - Олександр; я – Роман. Групи повинні були рухатися назустріч: перша – з Армянську на південь, наша – з Совхозного (зараз уже фактично злилося із містом Красноперекопськ) на північ. Зустріч передбачалася десь на трасі Армянськ – Джанкой.

Палац князя Голіцина у Гаспрі

Палац у Гаспрі було побудовано в 1836р.

Собор Александра Невского в Ялте

Возведение собора связано с трагической гибелью императора Александра II-Освободителя. При императоре Александре III-Миротворце по всей России строились соборы в честь Св.

Палац “Дюльбер” у Кореїзі

Палац «Дюльбер» збудовано наприкінці XIX століття для князя Петра Миколайовича Романова.