Чернівці

ajax spinner
В головній синагозі Чернівців встановлено вітражі

В головній синагозі Чернівців встановлено вітражі

У головній синагозі Буковини, розташованій у Чернівцях, встановили два вітражі. 12 зображень на вітражах символізують “12 поколінь Ізраїлевих” – племен, які походять від 12 синів праотця Іакова. Про встановлення вітражів повідомив головний рабин Менахем Мендель Гліцнштейн. Два круглі вікна з вітражами мають два метри у діаметрі. На кожному з вікон є по шість круглих зображень, […]
Чернівці. Резиденція Митрополитів Буковини та Далмації

Чернівці. Резиденція Митрополитів Буковини та Далмації

Вважається, що поселення із назвою Черн, існувало ще у давньоруський період. У «Списку городів руських», укладання якого датують кінцем XIV століття, воно згадується як Черн на Пруті.
Про Чернівці. Одноденне

Про Чернівці. Одноденне

Ремарка для тих, хто щойно приєднався. Іноді (з моменту оголошення конкурсу на УІ)) ми пишемо вдвох про ті місця, які відвідали разом.

Черновцы (август 2008)

Черновцы - один из самых красивых городов Украины. Мы там были очень недолго, лихорадочная подготовка к 600летию - практически все - один сплошной ремонт, но все равно получили огромное удовольствие от прогулки по этом чудесному городку. Обязательно сюда вернемся еще.

От Киева до Черновцов ходит № 627 (отправление в 18.36, прибытие в 9.44)
Одного-двух дней хватит, чтобы вдоволь погулять и все осмотреть.

Черновцы в дождливую погоду

Как-то я писал, что после покорения (гы-гы) Днестра мы на денёк заехали в Черновцы. Погода была плохая, шёл дождь, и если бы не товарищ товарища моего товарища, который провел для нас автомобильную экскурсию, мы бы там ровным счётом ничего не увидели:)
А так кое-что, всё-таки удалось поглядеть.
Вот, например, Черновецкий университет имени Федьковича.
Самое, пожалуй, впечатляющее учебное заведение из когда-либо виденных мною:)
Не знаю, как там внутри, но снаружи...: