Главная > Новости > Відреставрована історична аптека у Львові вимушена зачинитися

Відреставрована історична аптека у Львові вимушена зачинитися

Аптека «На Марійській площі» у центрі Львова, на пл. Міцкевича, 8, зачиняється. Причиною стала ставка оренди: з 2022 року власник приміщення НАК «Надра України» встановив для орендаря — аптечної мережі «D.S.» — високу плату, в той час як потік кліентів до аптеки впав.

Про це повідомили на сайті «D.S.». При цьому суму оренди у мережі не розголошують.

«Як відомо, три роки тому мережа аптек «D.S.» відновила діяльність, старовинний вигляд та історичний інтер’єр аптеки «На Марійській площі» у Львові. На жаль, змушені повідомити, що незабаром вона припинить функціонувати як один із закладів нашої мережі. Це зумовлено надто високою орендною платою, яку оголосив орендодавець із початком 2022 року», – йдеться у повідомленні.

У компанії додають, що впродовж трьох років «D.S.» доводилось дотувати діяльність аптеки. «Спалах коронавірусу призвів до різкого зменшення трафіку в центральній частині Львова. Не посприяли активному відвідуванню аптеки й тривалі будівельно-ремонтні роботи у сусідніх приміщеннях на проспекті Свободи та на площі Міцкевича, що тривають і зараз. Упродовж трьох років наша компанія дотувала функціонування цього аптечного закладу, оскільки його операційні доходи не покривали витрат на його утримання», – інформують у «D.S.».

Директорка з маркетингу мережі аптек «D.S.» Любов Дуб повідомила ZAXID.NET, що остаточно аптека припинить роботу 31 січня. Працівників не звільнятимуть, а переведуть на роботу в інші торгові точки.

Своєю чергою, у прес-службі Львівської міськради завірили, що місто буде відстоювати, аби у цьому приміщенні й надалі працювала аптека, й міськрада вже має попередні домовленості з НАК «Надра України».

Довідка: Аптека у приміщенні «Будинку книги» на пл. Міцкевича, 8 працює понад 100 років. У 2018 році, через завершення терміну договору попереднього орендаря, аптека припинила діяльність, а власник приміщення НАК «Надра України» почав демонтувати в приміщенні історичні меблі.

Тоді в ситуацію втрутилася мерія Львова, яка навіть зверталася до Кабміну з проханням уплинути на керівництво НАК «Надра України», аби там не завищували аптеці орендну плату. Після тривалих перемовин із новим орендарем приміщення стала мережа «D.S.», що власним коштом відновила історичні інтер’єри.