Бучач

ajax spinner
Нагірянка (Бучач). Церква та старовинний цвинтар

Нагірянка (Бучач). Церква та старовинний цвинтар

Колись (до 1965 року) це було окреме село, яке мало чималу громаду. Школа, “Просвіта”, товариства “Луг” та “Сокіл”, навіть банк – все тут було. І своя дерев’яна церква, збудована ще у 17 столітті. Але у 1904 році церква згоріла, тому через шість років на її місце поставили муровану, яку, як і попередню, освятили на честь […]
Бучач, ч.1: замок і панорами міста

Бучач, ч.1: замок і панорами міста

Бучач можна сміливо віднести до трійки найцікавіших для туриста – поцінувала старовини міста Тернопільщини наряду з Чортковом та Бережанами. Кількість різноманітних пам’яток на душу населення (близько 12 тис мешканців) тут дійсно зашкалює. І нехай місцевий замок сьогодні сама руїна, Бучач – це місто, в якому створили кращі свої шедеври скульптор Пінзель і архітектор Меретин, серед яких – найвишуканіша в Україні ратуша та декілька культових храмів.
Бучач, ч.3: Василіанський монастир

Бучач, ч.3: Василіанський монастир

Монастир отців Василіан на горі Федір з’явився протягом 1751 – 1753 років з ініціативи графа Миколи Потоцького, фундатора бучацької ратуші.
Бучач, ч.4: костел Успіння Божої Матері

Бучач, ч.4: костел Успіння Божої Матері

Будівля костелу Успіння Матері Божої у Бучачі не відрізняється надзвичайною пишністю. Його розкіш, створена геніальним Пінзелем – всередині.

Бучач

Название города Бучач происходит от слова “буча” в значении “вода на весне, быстрина и глубина”. Существует еще версия, что на месте города и его околиц росли буковые леса. Первое упоминание о городе - 1397г. Очень красивый и интересный город. Местные власти пытаются привести его в божеский вид. Красавица-ратуша реставрируется. Интересно будет на нее взглянуть после. Когда восстановят статуи на фасаде.