Мукачівський район

ajax spinner
Чинадійово. Замок Сент-Міклош

Чинадійово. Замок Сент-Міклош

Ще одна пам’ятка на Закарпатті, яку давно мріяв побачити на власні очі. Чинадіївська фортеця збудувана у ХIV столітті бароном Перені. Всю її довгу історію переказувати не буду, лиш декілька фактів: Замок перебудовувався неодноразово, наприклад у ХVIII столітті, за часів володіння графів Шенборнів, він набув палацових рис. Під час другої світової війни німці використовували будівлю як […]
Вільховиця. Дмитрівська церква.

Вільховиця. Дмитрівська церква.

Храм у селі Вільховиця (Мукачівський район) виглядав би значно колоритніше, якби не навіс над входом, та ще й бляхою вкритий.
Чинадійове

Чинадійове

Селище міського типу 
Мукачеве. Паланок

Мукачеве. Паланок

В усіх путівниках туристам, що відвідують Закарпаття, радять завітати до старовинного міста Мукачеве - одного з найстаріших (в письмових документах воно вперше згадується у ІХ ст.) та найбільш інтернаціональних міст України. Про саме Мукачеве можна говорити дуже довго - без сумніву це перлина української урбоісторії - але це тема іншої розповіді, а перлиною самого Мукачевого є його замок - "Паланок", і гріх, побувавши в Мукачевому, не відвідати цю пам'ятку історії та військової архітектури.