Головна > Блог > Кінбурнська коса. Нові робінзони.

Кінбурнська коса. Нові робінзони.

Кінбурнська коса – невелика смужка суші між Чорним морем і Дніпровсько-Бузьким лиманом. Ця заповідна місцевість – відмінний варіант для усамітненого пляжного і активного відпочинку. Сприятливий клімат, довжелезний піщаний пляж і практично повна відсутність відпочиваючих – це відмінна можливість реально відпочити від суєти і набратися сил.
Від Очакова до коси курсує катер, який і доставляє бажаючих за призначенням. На самій косі розташовуються декілька рибальських хуторів, де можна розміститися у місцевих жителів, а також декілька туристичних баз, шалено радих нечисленним туристам.

До Кінбурнської коси ми приїхали у жовтні за свіжими враженнями від нового для нас місця і за спокійним відпочинком, якого так бракує міським жителям =) Для нас вона стала відмінним варіантом усамітненого пляжного і активного відпочинку. Весь час перебування там ми присвятили один одному – разом топтали кілометри берегової лінії, будували піщані замки, милувалися небом і сонцем, куштували дари природи і молоде вино. На безлюдному безкрайньому пляжі ми відчували себе господарями життя, насолоджуючись теплим морем, запаморочливими заходами сонця і дикою природою! Враження за 3 неперевершені дні на Кінбурнській косі я зібрав в одне відео, яке і пропоную громаді до огляду.