Канари. Альдеа Бланка Aldea Blanca. Замок Сан Мігель

За якихось 10 км від аеропорту Тенеріфе Південний, дорогою на північний захід, лежить містечко Альдеа Бланка Aldea Blanca. Нічого в ньому немає крім рицарського замку Сан Мігель. На рекламках так пишуть. В замку влаштовують рицарські турніри і сюди їдуть ті, хто любить усякі історичні реконструкції. Хоча це і не реконструкція.

Ви купуєте недешевий квиток у інтернеті, на їхньому сайті. Вартість 40 євро. Приїжджаєте в намічений час, переважно ближче до вечора, вас зустрічає рицар, у латах, у строкатому одязі, проводить всередину. Там вам видають якусь одежину, типу під старовину, дають сфоткатись на троні, кажуть, за яку команду вболівати. 

Потім ви займаєте місця на трибуні, знизу на конях їздять рицарі, факели там усякі, шоу. Вам дають купу їдла – бо дивитись на голодний шлунок заборонено. Ну і потім імітуються рицарські бої. Навколо все схоже на старовину, але ви знаєте, що це декорація, як і весь замок Сан Мігель. Колись, на цьому місці, стояло щось подібне. Власники ділянки вирішили відбудувати замок, і зробити із нього такий собі арт-центр. Замок поки не виглядає на старовинний, тільки здалеку і на фото. За сто років все буде як треба – камінь обвітриться, полущиться, і буде справжній замок. Молодці, і для людей зробили. Цікаво, хоч і на любителя.

Текст і фото Романа Маленкова.