Канари. Лас Амерікас Playa de las Américas

Playa de las Américas – це курорт, розташований у південній та південно-західній частині муніципалітету Арона , недалеко від сусіднього муніципалітету Адехе на заході Тенеріфе , одного з Канарських островів . Він був побудований у 1960-х роках біля містечка Лос-Крістіанос і тягнеться на захід до Коста-Адехе. У курортній зоні є бари, нічні клуби, ресторани, атракціони та пляжі, більшість з яких складені штучним піском, привезеним із Африки, тому що рідний тутешній пісок чорний. Playa de las Americas – центр нічного життя на Тенеріфе. Отак пише іспанська вікіпедія про цю місцину. А от на гугл-карті написано, що це “курорт із бурхливим нічним життям”.

Якщо ви не маєте власного паркінгу десь у готелі, то паркуватись вам доведеться довго і нудно. Відразу скажу – не намагайтесь знайти місце для авто біля моря – вони там зайняті на роки вперед. Ми ставили машину на грунтовій парковці десь за кілометр від пляжу. Пляж тут реально класний – білий африканський пісок. Ну як білий, жовтуватий, ну пісок як пісок, але не чорний вулканічний. Пляжі тут відгороджені від океану хвилерізами, вода спокійна і тепла, навіть у грудні, кайфота. На пляжі повно фігуристих дівчаток – ну геть як у серіалі про спасатєлів з Малібу. 

Навколо пляжів, а він тут не один, знову ж таки якась декоративно-кіношна інфраструктура – модні готелі, ресторани, пузаті бюргери. Тільки російські матюки періодично псують ідилію, ти випірнаєш із нереальності… Всюди пальми, паркові зони, макдональдс є. Ресторани, кафе, пляжі, готелі і повно нічних клубів. Це курорт для тих, хто любить нічне життя. Ми покупались у морі й залишатись тут не схотіли. Для цього  є Анталія, чи якась Затока, але  на Тенеріфе треба їхати за іншим. 

Текст та фото Романа Маленкова.