Проща до Зарваниці

Марійський духовний центр в Зарваниці – одне з не багатьох святинь у світі, яке має статус місця «повного відпусту». Іншими словами, тут віруючим прощаються не лише гріхи, але й вони звільнюються від кари за них. Для цього треба не просто приїхати в Зарваницю, але й виконати цілий перелік ритуальних дій: прийти сюди пішки (це може тривати декілька днів в залежності від того, як далеко ви живете), відстояти службу, посповідатися, причаститися і так далі. Щоправда, я поки не виконав жодного пункту, бо поїздка була більш екскурсійною. Разом із сотнею тисяч прочан з усієї України у цьому році Зарваницю відвідали перші духовні особи греко-католицької церкви (Блаженіший Святослав Шевчук та всі владики). Був іспанський кардинал та відомі українські політики: Віктор Ющенко, Олег Тягнибок, Валентин Наливайченко, голови трьох обласний рад та народні депутати.

Отже, пропоную стислий фоторепортаж про Зарваницю. Крім Зарваниці по дорозі вдалося відвідати Вишнівчик, Струсів та Микулинці.

В радіусі 5 кілометрів від Зарваниці все було заставлено машинами та наметами прочан:


Черга з машин сягала декількох кілометрів:


Панорама Зарваниці з дороги на Бучач:Собор та дзвіниця:


Вид з дзвіниці:Перед літургією:


Панорама Зарваниці з села Вишнівчик:


Церква Св. Трійці:


Монастир Св.Трійці ордену Студитів в Зарваниці:

Текст та фото Андрія Бондаренка (Джихад Джаббаров)     [info]andy_babubudu
Для перегляду карти треба активувати Javascript (чи просто трохи зачекайте)
Зображення користувача Гость.

Пригадую як я мандрував до

Пригадую як я мандрував до Зарваниці. Чудово було йти природою. Цього року теж планую піти на Всеукраїнську Прощу до Зарваниця. Доречі знайшов розклад прощ http://www.zarvanycia.cc.ua/ . Чи реально встигнути за два дні з Тернополя?

Зображення користувача Гость.

Дивовижне місце де зявилась

Дивовижне місце де зявилась Пречиста Діва Марія та Чудодійна Ікона та Джерело манять мене знову відвідати Зарваницю. Цього року як читаю на http://www.zarvanycia.cc.ua/ знову проща. Думаю піти пішою ходою аж із Тернополя. Мабуть буде важко. Але я хочу знову. Хто може поділитись переживаннями із мною?