Дендропарки

ajax spinner
Козацьке. Садиба Голіциних та дендропарк

Козацьке. Садиба Голіциних та дендропарк

Сіл із назвою "Козацьке" в Україні дуже багато. Наша розповідь піде про Козацьке Звенигородського району Черкаської області.
Синиця. Парк та парковий міст.

Синиця. Парк та парковий міст.

В село Синиця ми потрапили по першому сніжку - став тільки но вкрився кригою. Скажу, що парк класний, від садибного будинку нічого не лишилося.
Дендропарк Веселі Боковеньки

Дендропарк Веселі Боковеньки

Весе́лі Бокове́ньки — дендрологічний парк загальнодержавного значення в Україні.
Резиденціі родини Собанських

Резиденціі родини Собанських

Вінниччина - мій улюблений край краєзнавчих досліджень.
Онуфріївка. Дендропарк родини Толстих. Реалії та перспективи

Онуфріївка. Дендропарк родини Толстих. Реалії та перспективи

Поворот на Онуфріївку, розташований у селі Павлиш – всього 9 км й ви у райцентрі (по Павлишу дорога погана, а далі – більш-менш).
Іваньки

Іваньки

Велике село Іваньки - зовсім поруч з відомими усім
«Тростянець»: рослинний скарб Скоропадських

«Тростянець»: рослинний скарб Скоропадських

На відміну від міфічного скарбу гетьмана Полуботка, інші наші гетьмани лишили по собі в Україні чимало дійсно вартісного.
Алупка. Місто, церква, парк і, звичайно, палац

Алупка. Місто, церква, парк і, звичайно, палац

Князь Воронцов був чи не найвідомішою людиною свого часу, але давайте не будемо кривити душею – чи знали ви це прізвище до відвідин Алупки? Мабуть все таки ні.

Дендропарк “Олександрія”. Кращий

Нарешті зробив такий матеріал про "Олександрію", який хотів.
Стара Жадова

Стара Жадова

СТАРА ЖАДОВА – велике село, що має півтисячолітню історію. Вперше згадується 15 березня 1490 року в грамоті Стефана ІІІ, в якій молдавський воєвода визначає територію Радовецького єпископства. З цього документу зрозуміло, що вже тоді у Старій Жадові стояла церква, що є свідченням того, що поселення існувало і раніше. Пізніше село згадується у 1620 та 1640 роках, як власність феодала Гояна.
Сторожинець

Сторожинець

Районний центр СТОРОЖИНЕЦЬ (14,7 тис. мешканців), що розкинувся лівому березі Серета у підніжжя Буковинських Карпат, може сміло претендувати на звання найзеленішого міста Буковини: на одного мешканця тут приходиться більше 40 квадратних метрів зелених насаджень. В місті немає старовинних архітектурних пам’яток, проте наймальовничіший на Буковині дендропарк, австрійська забудова кінця ХІХ – початку ХХ століття, релігійні споруди різних конфесій та адміністративні будівлі спонукають відвідувачів міста залишитися тут хоча б на день.

Об’єкти природно-заповідного фонду місцевого значення Київської області (станом на 01.01.2010 року)

Якщо у Вас є зауваження чи нова перевірена інформація про подані у таблиці (або новостворені) об’єкти ПЗФ і є бажання поділитись – надсилайте за адресою oggdd@ukr.net або додавайте у коментарі № п/п Назва об’єкта ПЗФ Категорія Площа, га Місце-

Об’єкти природно-заповідного фонду місцевого значення міста Києва

Якщо у Вас є зауваження чи нова перевірена інформація про подані у таблиці (або новостворені) об’єкти ПЗФ і є бажання поділитись – надсилайте за адресою oggdd@ukr.net або додавайте у коментарі № п/п Назва об’єкта ПЗФ Категорія Площа, га Місцезна-ходження

Об’єкти природно-заповідного фонду загальнодержавного значення міста Києва


Якщо у Вас є зауваження чи нова перевірена інформація про подані у таблиці (або новостворені) об’єкти ПЗФ і є бажання поділитись – надсилайте за адресою oggdd@ukr.net або додавайте у коментарі № п/п Назва об’єкта ПЗФ Категорія Площа, га Місцезнаходження