Зимова мандрівка у Поляницю. Вам не буде сумно.

Поляниця – найближче до лижного курорту Буковель село. Таке розміщення досить зручне для туристів, адже Поляниця розташована вздовж траси, що веде до Буковелю. Роміщена вона серед підніжжя чотирьох гір. Горами Поляниця захищена від зимових холодних вітрів, та від пекучих сонячних променів влітку.

Де зупинитися в Поляниці

Ну і як завжди, про житло для відпочинку на курорті краще потурбуватися заздалегідь, адже тут попит ніколи не падає. Якщо все ж таки під час зимового відпустки плануєте зекономити на проживанні, зупиняйтесь у Поляниці. Майже всі готелі Поляниці розташовані поблизу лижних трас. Багато туристів що їздять кататись у Буковель обирають собі житло саме тут. У досить короткий курортний зимовий період населення цього невеличкого села збільшується майже втроє. Вибір варіантів для проживання різноманітний – сучасні готелі від двох до п’яти зірок, шале, котеджі, вілли та гостинні двори.

Особливо Поляниця славиться таким видом розміщення для туристів як приватні садиби. Не залежно від того який вид розміщення ви оберете, будьте впевнені – комфортні умови і гарний сервіс на високому рівні гарантовані. Про це свідчать численні відгуки туристів, що вже мали нагоду зупинитись на відпочинок в Поляниці.

Що робити зимою в Поляниці

У Поляниці вам не буде сумно. Тут є розваги як для дорослих так і дітей. На курорті представлено безліч пропозицій активного відпочинку: лижні траси, гонки на собачих упряжках та квадроциклах, сноутюбінг і зорб.

Щодо катання – тут комфортно можуть опановувати лижі новачки також є де з захватом покататись і досвідченим підкорювачам гір. Безпосередньо до лижних трас туристи їздять своїм авто, або користуються трансферами, організованими місцевими власниками готелів.

Як бути тим хто віддає перевагу більш сучасному відпочинку? Такі туристи полюбляють відвідати ще одне цікаве місце – перевернутий будинок. А ще із Поляниці можна швидко дістатись Буковелю, там розваги на будь-який смак і на кожному кроці. Весь набір послуг для відпочинку і веселощів представлений з європейським рівнем сервісу.

48.353346, 24.420204 Дивитись на мапі Google Maps