Село Нова Некрасівка засноване донськими козаками-некрасовцями – послідовниками отамана Гната Нєкрасова, який, після невдалого повстання проти царської влади, заключив договір із Кримським ханством і відвів на його території на Кубань від 2 до 8 тисяч козаків із родинами. Пізніше, після захоплення Кубані росіянами, некрасовці пішли в Бессарабію на Дунай, де отримали дозвіл на поселення від султана. Це було у 40-70-х рр. 18 ст. Тоді й були засновані села Стара (про неї ми вже писали) й Нова Некрасівка. З часом частина некрасовців асимілювалася із тутешніми липованами (старовірами), які значно переважали чисельно, а частина виселилась під тиском запорізьких козаків Дунайської Січі. Нині більшість населення Старої Некрасівки – липовани, які мають свою церкву – гарний мурована Введенська церква, зведена у 1860-роки.
Введенська церква була споруджена в 1860-х роках і освячена 7 жовтня 7375 року (19 жовтня 1867 року) при князі Каролі I і архієпископі Аркадії Васлуйському. У 1898 році церква була самовільно збільшена. У 1920 році (тоді це була Румунія) зведено дзвіницю.
Храм побудований з цегли, оштукатурений, має дерев’яне перекриття, тричастинний, одноглавовий. Східна частина звужена і має напівкруглу апсиду. Середня частина в плані квадратна, восьмерик на четверику, увінчана шоломовидною главою з невеликою главкою (купол церкви). Зовні восьмерик покритий залізом. Притвор має форму витягнутого прямокутника. Південний і північний входи захищені двоскатними навісами, які спираються на стіну і круглі стовпи на п’єдесталах.
Використано матеріали Вікіпедії, фото Романа Маленкова.