Романтичні та невідомі «горбомісточки» Маліївець (фото).

Палац графів Орловських в Маліївцях та старовиний парк зі штучним водоспадом біля нього є досить «розкрученою» точкою на  мапі і однією з головних  туристичних принад  Хмельницької області. «Україна Інкогніта» цю тему теж не оминула. Здавалося би, що Маліївці вже «обсмоктані» з усіх боків і нічого нового тут не знайти. Але це лише «здавалося»…

Водоспад та скеля з печерами. Маліївці.

Крім розкручених цікавинок є в Маліївцях і практично невідомі широкому загалу. У першу чергу це старі мости.

Давні малієвецькі  «горбомісточки» (вони ще пам’ятають першого графа Орловського) одна із маловідомих та нерозкручених «фішок» цього села. Вони дивовижні! Але середньостатистичний турист про них навіть не здогадується.

Автор часом робив здоровенний гак, аби повитріщатися на подібні. А в Маліївцях їх одразу чотири! Два з них  (з обеліском та індиком) автор колись знайшов самостійно, а ще два показала нинішня господиня палацу, директор Маліївецького музею незрівнянна Настя Донець (красуня, спортсменка, історик, краєзнавець, ентузіаст, волонтер тощо).

Зауважимо, що нічні зйомки були би неможливі без участі співробітників Музею – адже потрібно підсвічувати об’єкт одразу з кількох точок. Втім нічні пригоди були сприйняті ними з задоволенням та ентузіазмом. Це дійсно цікавий процес.

Сподіваємося світлини вам сподобаються.

Теж міст. Але не “горбо”. Просто кладочка